BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERİMİZDEN KÖY OKULLARINA ZİYARET

Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Eğlence Hizmetleri Alanı öğrencileri, Çamoba İlkokulu´nu öğretmenleri ve idarecileri ile birlikte ziyaret ederek, etkinliklerine katıldılar. 
ÖĞRENCİLERİMİZDEN KÖY OKULLARINA ZİYARET

Sevgiye, kardeşliğe ,paylaşmaya ve hatırlanmaya dair yapılabileceklerden yola çıkarak organize edilen,Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Eğlence Hizmetleri Alanı  öğrencileri; Nisan  Kılıç, Kerem Sarıcalı, Cengiz Bayram,Alper Balkan  ,Osman Gırbaç, Cenker Kadelcioğlu ,Efe Komili  ,Okul Müdürü Sadettin Sagit  ve öğretmenlerinden  Suna Gültekin ve Cem Kökavcı ,Akçapınar köyü Çamoba ilkokulunu ziyaret etti. Bu etkinlik, İlkokulun 1.sınıf öğrencilerinin yeni eğitim öğretim yılına uyum sürecini desteklemek amacıyla yapıldı. Etkinlik kapsamında Eğlence hizmetleri alanı öğrencileri her bir öğrenci için ayrı ayrı hazırlanmış olan hediye paketlerini kardeşleri ile paylaştı. İki saat süren etkinliğe  anasınıfı öğrencileri de katılarak dans ve şarkılara eşlik etti. Etkinlik tüm okulu kapsayan daha kalabalık bir öğrenci grubu ile tamamlandı.

  

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.