BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverimiz Fahri Kiraz’dan 2 Anaokulu Protokolü

Hayırseverimiz Fahri Kiraz tarafından yaptırılacak olan Altıeylül ve Ayvalık ilçesine yapılacak olan 5’er derslikli Anaokullarının protokol töreni Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanı Balıkesir Vali Yardımcısı Nusret ŞAHİN, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf CENGİZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN ve Hayırsever Fahri KİRAZ’ın katılımıyla 07.09.2015 Pazartesi günü saat 12.00’da Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal NAZLI’nın ev sahipliğinde Ayvalık Kaymakamlığı bahçesinde gerçekleştirildi.
Hayırseverimiz Fahri Kiraz’dan 2 Anaokulu Protokolü

FAHRİ KİRAZ BEY’İN ŞAHSINDA TÜM HAYIRSEVERLERİMİZİ KUTLUYORUM

        Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN protokol imza töreninden önce yaptığı konuşmalarında, “Bugün burada çok sevdiğimiz hayırseverimiz Fahri KİRAZ Bey ile yapımı 1 yıl içerisinde tamamlanacak olan 2 protokol imzalayacağız. İmzalayacağımız protokollerden birincisi Ayvalık ilçemizde 5 derslikli bir Anaokulu, diğeri ise Balıkesir Altıeylül ilçesinde yine 5 derslikli Anaokulu. Fahri KİRAZ Bey’in şahsında tüm hayırseverlerimizi kutluyorum. Fahri Bey’in bu örnek davranışının hem Balıkesir’de hem de ilçelerimizdeki hayırseverler tarafından da dikkate alınarak en kısa sürede bizler ve Milli Eğitim ile protokol yapmalarını arzu ediyorum. Hepinize teşekkür ediyorum.” sözlerine yer verdi.

GELECEĞİMİZ, ÇOCUKLARIMIZ VE HEPİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN

       Hayırsever Fahri KİRAZ, “Balıkesir Merkeze bağlı Kiraz Köyü’ndenim. Balıkesir’imizde Allah nasip etti bir Kız Teknik Anadolu Lisesi yaptık. Şu an 700 öğrencimiz öğrenim görüyor. Kendi köyüme bir cami yaptırdım. Allah nasip ederse bugünkü yapmış olduğumuz protokolü inşallah ömrümüz yeterse kısa zamanda yerine getiririz. Geleceğimiz çocuklarımız ve hepimiz için hayırlı olsun. Teşekkür ederim.” sözlerinin ardından seneye açılışını da yapmak dileğiyle Hayırseverimiz Fahri Kiraz tarafından Altıeylül ve Ayvalık ilçelerine 5’er derslikli 2 Anaokulu binasının yapımı protokolü imzalandı.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.