BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı Karne Töreni
İlçemiz okullarından Ali Çetinkaya Ortaokulunda düzenlenen 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı Karne Törenine İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimizden Ali Haydar Güler ve Erkin Kamacı katılmıştır.![2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı Karne Töreni](/meb_iys_dosyalar/2015_06/k_17133220_17093945_img20150616wa0032.jpg)
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
İlçemiz okullarından Ali Çetinkaya Ortaokulunda düzenlenen 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı Karne Törenine İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimizden Ali Haydar Güler ve Erkin Kamacı katılmıştır.Tören; Ali Çetinkaya Ortaokul´u Müdürü Abdülkadir Köksal´ın yapmış olduğu açılış konuşmasının ardından öğrencilerin okumuş olduğu şiirler,okul korosunun seslendirdiği şarkılar,okulda dereceye giren öğrencilere ve teog sınavında başarı göstermiş öğrencilere ödülleri verilerek devam etmiştir.