BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CUNDA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN ZİYARETİ
13. Uluslararası İstanbul mutfak yarışmasında takım halinde 1 gümüş, 2 bronz madalya alan Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz, okul müdürü Sayın Sadettin SAGİT, ve öğrencileri yarışmaya hazırlayan öğretmenleri Sayın Hatice AĞA, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´i ziyaret etti.![CUNDA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_11230837_10417739_322016548009340_8555506040968022560_n.jpg)
13. Uluslararası İstanbul mutfak yarışmasında takım halinde 1 gümüş, 2 bronz madalya alan Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz, okul müdürü Sayın Sadettin SAGİT, ve öğrencileri yarışmaya hazırlayan öğretmenleri Sayın Hatice AĞA, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erkan BİLEN´i ziyaret etti.