BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sayın Erkan BİLEN yapımı tamamlanan engelsiz oyun parkları için proje okullarımızda incelemelerde bulundu

       İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Erkan BİLEN Güney Marmara Kalkınma Ajansının hibe desteğiyle okullarımıza kazandırılan engelsiz oyun parklarını incelemek amacıyla proje okullarını ziyaret etti.
Müdürümüz Sayın Erkan BİLEN yapımı tamamlanan engelsiz oyun parkları için proje okullarımızda incelemelerde bulundu

      Güney Marmara Kalkınma Ajansının Sosyal Kalkınma Mali Destek Destek Programı kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürüttüğü Engelsiz Hayat Projesiyle altı okulumuza engelsiz oyun parkları ve spor alanları kazandırıldı. Proje ile  bu okullarımıza engelsiz oyun parkı ile birlikte basketbol oyun alanı, futbol oyun alanı ve voleybol/tenis oyun alanları da yaptırıldı.

      Öğrenciler ile sohbet eden Müdürümüz Sayın Erkan BİLEN  kazandırılan oyun alanlarından öğrencilerimizin çok mutlu olduğu bilgisini aldı. Okul yönetimleri ve öğretmenlerden uygulama sonucunda okullarda yaşanan olumlu değişikler hakkında da bilgi alan Müdürümüz Sayın Erkan BİLEN, özellikle okul bölgesinde ikamet eden vatandaşların da çocukları için bu alanlardan yararlanmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. 

      Proje kapsamına alınan okullarımız;

  1. Ali Çetinkaya İlkokulu/Ortaokulu
  2. Altınova Merkez ilkokulu
  3. Atatürk İlkokulu
  4. Cihan Yorgun Ortaokulu
  5. Kıvanç Sarlıcalı İlkokulu
  6. Mecit Ataklı İlkokulu/Ortaokulu

 

 

 

 

 

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.