BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Denklik İşlemleri ve e-Denklik Modülü" eğitim semineri Cunda Uygulama Otelimizde Başladı
![](/meb_iys_dosyalar/2023_10/28004736_1.jpg)
Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı ve Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen "Denklik İşlemleri ve e-Denklik Modülü" eğitim semineri Cunda Uygulama Otelimizde Eğitim Politikaları Daire Başkanı Mustafa KILIÇ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner BAHADIR'ın katılımları ve konuşmaları ile başladı.