BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Taşımalı Eğitim Servis Şoförleri ve Rehber Personele Eğitim Verildi
![Taşımalı Eğitim Servis Şoförleri ve Rehber Personele Eğitim Verildi](/meb_iys_dosyalar/2023_10/27232616_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mustafa KURTULUŞ'un koordinasyonu ile 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında ilçemiz okullarında taşımalı eğitim kapsamında görev yapacak servis şoförlerine ve rehber personele İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Trafik ve Müdürlüğümüz tarafından "Trafik Eğitimi" , Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Rehber Öğretmeni Osman Özgür PİRDAL tarafından "İletişim Becerileri Eğitimi" verildi. Eğitimlerin ardından ekipler tarafından servis araçlarına uygunluk denetimi yapıldı.