BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERE KLAVYELİ TABLET DESTEĞİ

"TOBB KÜÇÜK PARMAKLAR" TABLET DAĞITIM KAMPANYASI KAPSAMINDA ATO'DAN ÖĞRENCİLERE KLAVYELİ TABLET DESTEĞİ
ÖĞRENCİLERE KLAVYELİ TABLET DESTEĞİ

"TOBB KÜÇÜK PARMAKLAR" TABLET DAĞITIM KAMPANYASI KAPSAMINDA ATO'DAN ÖĞRENCİLERE KLAVYELİ TABLET DESTEĞİ

Ayvalık Ticaret Odası  içerisinde bulunduğumuz Pandemi sebebiyle uzaktan eğitime katkıda bulunmak amacıyla, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde başlatılan 'Küçük Parmaklar' projesi kapsamında belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere toplam 74 adet tablet İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslim edilmiştir.

Ayvalık Kaymakamı Sayın Gökhan Görgülüarslan'ın katılımıyla, ATO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın ve Meclis Başkanı Mehmet Sıray tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır'a teslim edildi.  İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, öğrencilerimize destek olmak amacıyla alınan tabletlerin öğrencilerimizin geleceğine önemli bir katkı olduğunu vurgulayarak eğitim ve öğretime verdikleri destekten dolayı ATO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın'a, Ato Meclis Başkanı Mehmet Sıray'a ve projeyi başlatan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine teşekkür etti.   Uzaktan Eğitime katkıda bulunmak amacıyla teslim edilen tabletler, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan planlamayla tespit edilen öğrencilere verilecektir. 17-02-202117-02-202117-02-202117-02-2021

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.