BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HEP BİRLİKTE HEDEFE

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ilçe TEOG başarısını arttırmak ve İl ortalamasının üzerine çıkmak hedefiyle başlattığı "Hep Birlikte Hedefe" adlı projenin tanıtım toplantısı yapıldı. 
HEP BİRLİKTE HEDEFE

Milli Eğitim Müdürümüz Erkan Bilen´in de yer aldığı toplantıya ilçedeki tüm ortaokul müdürleri katıldı. Toplantıda hedeflerin büyük olduğunu dile getiren Erkan Bilen şunları söyledi: "Ayvalık´ta proje konusunda güzel işler yapılıyor. Bu işlerin yanına akademik başarısı yüksek çocuklarımızı da eklemek gerekiyor. Yakında tamamlanacak yurtlar ile Ayvalık çok fazla öğrenciye hizmet verecek. Planlı ve sistemli çalışarak eğitimde söz sahibi olmalıyız. Bütün öğrencilerimizi kapsayan çalışmalar yapmalıyız. Bu proje ile Ayvalık ve Balıkesir´in başarısını en üst noktaya çıkartmayı hedefliyoruz."

Okul müdürlerinin de görüşlerini sunduğu toplantıda önemli kararlar alındı. Geçmiş dönem istatistikleri incelenerek yol haritası çizildi. Okullarda öğretmenler kurullarınca oluşturulacak proje ekiplerinin hazırlayacağı eylem planları ile proje sürdürülecek ve sonuç raporu haziran ayında sunulacak.

09-02-201609-02-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.