BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAYIRSEVERLERE ZİYARET

HAYIRSEVERLERE ZİYARET

   

 Vali Ersin Yazıcı; Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, İl Milli Eğitim Müdürü Şahan Çöker, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ile Hayırseverleri ziyaret etti.

 2016 yılında Ayvalık´a Sebahat ve Cihan Şişman Güzel Sanatlar Lisesini kazandıran hayırsever Cihan Şişman ile Ayvalık´ta 100 Yataklı Kız Öğrenci Yurdu yaptıracak hayırsever Mesut Yavuz´u ve Ayvalık´a 5 derslikli Anaokulu yaptıracak olan Fahri Kiraz´ı  ziyaret etti.

Vali Yazıcı, Balıkesir eğitimine destek sağlayan hayırseverlere teşekkür ederek, eğitime verilen desteğin ülkenin geleceğine yapılan bir yatırım olduğunu söyledi.

Vali Yazıcı, eğitim yuvaları kazandıranların hayırla yâd edileceğini, onlara eğitim camiası adına minnet duyduklarını söyledi.

Eğitim alanında hayırseverlerin katkısının çok büyük olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, "Bugün burada hayırseverlerimiz ile bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyuz. İlimizin eksiklerini katkı sağlamak amacıyla değerli hayırseverlerimiz tarafından yaptırılan okul, pansiyon ve eğitim alanında desteklerini veren hayırseverlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hayırseverlerimizin desteğinden memnunuz. Bundan sonraki süreçte de destek olmaya devam edeceklerine inanıyorum. Bu okullarda yetişecek öğrencilerimizin, ülkemize hayırlı hizmetlerde bulunmasını temenni ediyorum. Allah, hayırseverlerimizin gelirlerine bereket katsın. Eğitim ve diğer alanlardaki kalkınma ve gelişme alanı açan hizmet ve katkıları için  minnettarız." şeklinde konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Hayırseverler Fahri Kiraz, Cihan Şişman ve Mesut Yavuz Balıkesir´de kalıcı bir eser bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler.

14-11-201614-11-2016

 

 

 

 13-11-201613-11-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.