BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güney Marmara Kalkınma Ajansından Ayvalık Şehit Abdullah Tayyip Olçok Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesine Mali Destek

Güney Marmara Kalkınma Ajansından Ayvalık Şehit Abdullah Tayyip Olçok Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesine Mali Destek

        Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın (GMK) 2018 yılı Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı değerlendirmeleri tamamlanarak, başarılı projeler ve başarılı proje sahibi okulların duyuruları yapıldı.

        İlçemizden de bir okulumuzun 34 başarılı proje içinde yer aldığı ve “Simülasyon Teknolojisi İle Sanayinin İhtiyaç Duyduğu Nitelikte Eleman Yetiştiriyoruz!” adlı proje ile mali desteğe hak kazanan Ayvalık Şehit Abdullah Tayyip Olçok Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesini ve proje ekibini tebrik ediyor; çalışmalarında başarılar diliyoruz.

        Mesleki eğitimde kalitenin yenilikçi model ve yöntemler kullanımıyla artırılması, iş dünyası ile meslek eğitimi veren kurumlar arasında işbirliğinin artırılması ve mesleki eğitime erişimde güçlük çeken kesimlerin mesleki eğitime erişiminin sağlanması önceliklerini içeren ve tek seferde ilan edilen en yüksek bütçeli Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında toplamda 79 adet proje başvurusu gerçekleşmiş bu projelerden 34 proje ise başarılı bulunmuştur.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.