BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜNEY MARMARA KALKINMA AJANSI 2016 YILI KASIM-ARALIK DÖNEMİ TEKNİK DESTEK PROGRAMINDA BAŞARILI OLAN PROJEMİZİN İMZA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

"Okul Müdürleri için Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi"  Projemizin  İmza Töreni GMKA´da gerçekleşti.
GÜNEY MARMARA KALKINMA AJANSI 2016 YILI KASIM-ARALIK DÖNEMİ TEKNİK DESTEK PROGRAMINDA BAŞARILI OLAN PROJEMİZİN İMZA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

  

                Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2016 Yılı Teknik Destek Programı Kasım-Aralık Döneminde Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ait "Okul Müdürleri için Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi"  projemizin imza töreni 18  Ocak 2017 tarihinde Güney Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliğinde  Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, Genel Sekreter Vekili Dr. Kasım ÖZEK ve İlçe Milli Eğitim Özel Bürodan Canan Ulusoy´un katılımı ile gerçekleşti. 

                 2016 son dönemi olan Kasım, Aralık döneminde müracaat eden otuz proje içerisinden on dört tane Teknik Destek Projesi başarılı oldu. 
            Ayvalık´ın başarılı  projelerinin Balıkesir´de önemli bir yere sahip olduğunu belirten Genel Sekreter Dr. Kasım Özek, bu eğitim ile başarılı projelere imza atan okul sayısının artması yönündeki beklentilerini de dile getirdi. 

                 Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır, projemizin başarı kazanmasında emeği geçen Gazi Ortaokulu Müdürü Serkan İnce ve  Ayvalık İlçe MEM Özel Bürodan Canan Ulusoy´a teşekkür etti.      

 

18-01-201719-01-201718-01-2017

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.