BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genel Müdürümüz Celil GÜNGÖR’den İlçelerimizdeki Özel Eğitim İş Uygulama Merkezleri ve Edremit R.A.M Ziyareti

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Celil GÜNGÖR ve Daire Başkanımız Oktay KILIÇ  ilçelerimizde bulunan Özel Eğitim İş Uygulama Merkezleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  ve Edremit Rehberlik ve Araştırma Merkezini ziyaret etmişlerdir
Genel Müdürümüz Celil GÜNGÖR’den İlçelerimizdeki Özel Eğitim İş Uygulama Merkezleri ve Edremit R.A.M Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ, Ayvalık İlçe milli eğitim müdürümüz Erkan BİLEN’nin eşlik ettiği ziyaretlerde önce  İlkokul Öğretmeni Alibey KUDAR tarafından kurulan Tahtakuşlar Etnografya müzesini ziyaret ettiler.

  Balıkesir Edremit M.E.B. Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğüne giden Genel Müdürümüz Celil GÜNGÖR, Daire Başkanı Oktay KILIÇ, İl Milli Eğitim müdürümüz Yusuf CENGİZ, Ayvalık İlçe Milli Eğitim müdürü Erkan BİLEN , Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Erdoğan ASLANTAŞ’ında eşliğinde Edremit Hamiyyet-Ferudun Sözen Özel Eğitim Uygulama  Merkezini ziyaret edip incelemelerde bulundular.

  Daha sonra Burhaniye’ye geçen Genel Müdürümüz ve beraberindekiler İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri PEKŞEN’ in de eşlik etiği Pelitköy Mahallesinde yapılan Burhaniye Ticaret Odası Özel Eğitim Rehberlik ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezinde incelemelerde bulundular.

 

   Balıkesir de 3. BİLSEM ‘in açılabilmesi için gerekli girişimlerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf CENGİZ Genel Müdürümüz Celil GÜNGÖR’e  bu merkezin açılabileceği binaları tanıtıp binalar hakkında bilgi verdi.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.