BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARINDA AYVALIK BAŞARISI
Geleneksel Çocuk Oyunlarında İlçemizi İlde temsil eden Atatürk İlkokulu 2-B sınıfı büyük bir başarı göstermişlerdir.![GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARINDA AYVALIK BAŞARISI](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_24234055_13227069_1711685109113342_7906341446062188679_n.jpg)
Geleneksel Çocuk Oyunları il Finallerinde Yağ Satarım Bal Satarım oyununda Ayvalık Atatürk İlkokulu 2-B sınıfı, Sındırgı, Altıeylül ve Gönen ilçelerini yenerek 1 Haziran´da Bigadiç ile final macına çıkmaya hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi ve öğretmenlerini tebrik ederiz.