BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM YÖNETİMİ SEMİNERİ

22 - 26 Şubat tarihleri arasında, Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘’Eğitim Yönetimi Semineri’’  Cunda Uygulama Oteli konferans salonunda gerçekleşmiştir. 
EĞİTİM YÖNETİMİ SEMİNERİ

22 - 26 Şubat tarihleri arasında, Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘’Eğitim Yönetimi Semineri’’  Cunda Uygulama Oteli konferans salonunda gerçekleşmiştir. Konferansın açılışı Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  Mustafa URAS’ ın konuşması ile başladı. Orta Öğretim Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri  ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Yaşar KOÇAK’ ın konuşması ile devam etti. Ayvalık ve otelimizin tanıtımı, otel sorumlumuz Abdülaziz YÜK tarafından yapıldı.

Açılış programına, Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Sayın Yaşar KOÇAK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa URAS, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erkan BİLEN, Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Seminer Merkez Müdürü Sayın Sadettin SAGİT ve Seminer Öğretim Görevlileri katıldı.

 

5 gün sürecek olan seminere Türkiye’nin 81 İlinden gelen Güzel Sanatlar Liseleri ve Spor Liseleri Müdürleri ve Öğretmenleri katılmaktadır.

24-02-201624-02-201624-02-201624-02-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.