BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖNEM SONU TOPLANTISI

2015-2016 Eğitim öğretim yılının 1. Dönem sonu toplantısı Cunda Ticaret ve Turizm Uygulama Otelinde yapıldı.
DÖNEM SONU TOPLANTISI

  Son dönemlerde eğitim alanında ele aldığı proje ve etkinlikliklerle Balıkesir´de söz sahibi olan Ayvalık´ta dönem sonu toplantısı Cunda Ticaret ve Turizm Uygulama Otelinde yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´in başkanlığında yapılan toplantıya Şube Müdürü Mehmet Boran ve Ayvalık´taki tüm okul müdürleri katıldı.

  1. Dönemin son gününde Okul Müdürleriyle bir araya gelen İlçe Milli eğitim Müdürü Erkan Bilen toplantının açılış konuşmasında yoğun geçen bir dönemin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını sağlayan okul müdürlerine teşekkürlerini iletti. Şube Müdürü Mehmet Boran´ın da değerlendirme konuşması yaptığı toplantıda,eğitim alanında birçok konu ele alındı. Erkan Bilen konuşmasında "Belirlediğimiz stratejik hedefler çok büyük. Ayvalık, Balıkesir ilinde ve tüm Türkiye´de marka haline gelmiş bir ilçe. Çok büyük yatırımlara ev sahipliği yapan ilçemizde eğitim alanında dev adımlar atmak da bizim işimiz. Son zamanlarda güzel projelere imza atıyorsunuz ama bu ilçe büyük potansiyele sahip, daha da ileriyi hedeflemeli, eğitimi daha iyiye taşımak için dertlenmeliyiz." diye konuştu.

  Samimi bir ortamda ve verimli geçen toplantı, yürüttüğü projeler ve yenilikçi yaklaşımlarıyla eğitimde Ayvalık için olumlu algı oluşturan okul müdürü ve öğretmenlere teşekkür edilerek sonlandırıldı.

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.