BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri
07-11 Aralık tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘’Denetim Formasyonu Kazandırma semineri ‘’ Cunda Uygulama Oteli’nde gerçekleştiriliyor.![Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_11102759_1.gif)
"Denetim Formasyonu Kazandırma” semineri açılış törenine, Rehberlik ve Denetim Daire Başkanı Sayın Yaşar Keleş, Kalite Standartları ve Projeler Daire Başkanı Sayın Metin Çakır, Eğitim Yöneticisi Yardımcısı Sayın Mahmut Öztürk , Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Cengiz, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erkan Bilen, Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Seminer Merkez Müdürü Sayın Sadettin SAGİT , daire amirleri ve 81 ilden gelen Maarif Müfettişleri de katıldı.