BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri

23-27 Mart tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı tarafından düzenlenen, Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri otelimiz konferans salonunda başladı.
Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri

23-27 Mart tarihleri arasında Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı tarafından düzenlenen, Denetim Formasyonu Kazandırma Semineri otelimiz konferans salonunda, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erkan Bilen, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Cengiz , Balıkesir İl Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Emin Bülent Bayraktar ve  Milli Eğitim Bakanlığı Rehberlik ve Denetim Başkanlığı Maarif Müfettişleri Eğitim ve Koordinasyon Daire Başkanı Sayın Oktay Öztürk’ ün açılış konuşmaları ile başladı. Beş gün sürecek seminerde Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen Maarif müfettişleri ve Maarif Müfettişleri Başkanlıklarında Görevli Müfettişlere  ‘’Denetim Formasyonu Kazandırma’’ eğitimi verilecektir.

 

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.