BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"DEĞİŞİM BALIKESİR´DEN BAŞLIYOR" AÇILIŞ TÖRENİ

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Bilgi İşlem ve Eğitim Teknolojileri Hizmetleri Birimi ve Balıkesir Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından hazırlanan "Değişim Balıkesir´den Başlıyor" projesi Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde yapılan açılış toplantısıyla faaliyete geçti.


Ayvalık Cunda Uygulama Oteli’nde yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf CENGİZ,Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan BİLEN, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf YALÇIN, Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği Anabilim Dalı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Canan NAKİBOĞLU diğer öğretim üyeleri ve Fizik Öğretmenleri, Kimya Öğretmenleri, Biyoloji Öğretmenleri, Fen ve Teknoloji Öğretmenleri, Sınıf Öğretmenleri, Türkçe Öğretmenleri, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri, İlköğretim Matematik Öğretmenleri, Lise Matematik Öğretmenleri  katıldı.

 

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.