BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çözüm Odaklı İletişim Eğitim Programı
![Çözüm Odaklı İletişim Eğitim Programı](/meb_iys_dosyalar/2019_09/27115845_6d0a8a48-ccd9-49a0-9c94-9a60971d4bcd.jpg)
Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyon Belgesinde vurgulanan;mesleki yeterlilikleri yüksek,başarılı öğretmenler ilkesiyle Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Öğretmen Akademisi Vakfı ile 2019-2020Eğitim-Öğretim yılı süresince İlçemiz öğretmenlerine yönelik eğitim içerikleri planladık. İlk eğitim içeriğimiz olan "Çözüm Odaklı İletişim" ile 28-29 Eylülde eğitimlere başlıyoruz. Eğitim içerikleri tüm yıl boyunca planlama dahilinde gerçekleştirilecektir.