BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BURHANİYE UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU ZİYARETİ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır, Burhaniye Uygulamalı Bilimler MEslek Yüksekokulu Müdürü Sayın Mehmet Oğuzhan İlban´ı Profesörlüğe yükselmesi münasebetiyle makamında ziyaret etti.![BURHANİYE UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2018_12/20115847_IMG_1790.jpg)
Kendisine yeni unvanıyla ilgili hayırlı görevle dileklerinde bulunurken, Burhaniye´de üniversite bünyesinde bulunan Uygulama Oteli ve İlçemizde Cunda MTAL´e bağlı bulunan Uygulama Oteli ile ilgili ortak yürütülecek faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.