BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir En´ler Yarışması Ödül Töreni

Milli Eğitim Bakanlığı´nın Stratejik Planı´nda yer alan erişim, kalite ve kurumsal kapasite temalarından yola çıkılarak 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında ilimizde eğitimin kalitesinin daha da yükseltimesi adına uygulamaya konulan "En´ler Yarışması" ödül töreni 17 Şubat 2016 tarihinde Yeni Öğretmenevi´nde gerçekleştirildi.
Balıkesir En´ler Yarışması Ödül Töreni

Yarışma kapsamında "En Başarılı Okul/Kurum", "En İyi Eğitim Ortamı", "En İyi Sosyal, Sanatsal ve Sportif Faaliyetler", "En hijyenik Okul/Kurum" ve "En Teknolojik Okul/Kurum" olmak üzere 5 ana kategoride alınan 150 başvuru arasından incelenen projeler değerlendirmeye alınmıştı.  Değerlendirme sonunda puan üstünlüğüne göre her kategoriden 7 okul/kurum tespit edilmiş olup bu okul/kurumlara saha ziyaretleri düzenlenmişti. Saha ziyaretleri sonucunda ise En Başarılı Okul/Kurum kategorisinde Ayvalık 15 Eylül Ortaokulu, En Teknolojik Okul/Kurum Kategorisinde ise yine Ayvalık´tan Atatürk Anadolu Lisesi birinciliğe layık görülmüştü.

 

İl Müdür Vekili Ahmet Cengiz´in de katıldığı Balıkesir Öğretmenevindeki ödül töreninde Şube Müdürümüz Mehmet Boran, Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Nevzat Saçi, 15 Eylül Ortaokulu Müdürü Soner Suyolcu ve müdür yardımcısı Mesut Arıkan yer aldı. En başarılı kurum seçilen okullara dizüstü bilgisayar hediye edildi. Ödül alan okullarımızı kutluyor, başarılarının sürekli olmasını diliyoruz.

19-02-201619-02-201619-02-2016

 

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.