BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AYVALIK´TA BARIŞ MANÇO RÜZGARI

AYVALIK´TA BARIŞ MANÇO RÜZGARI

7´den 77´ye herkesin sevgilisi olan, bütün dünya çocuklarını birleştiren sevgi dolu bir kalp olan Barış Manço; Sebahat Cihan Şişman Güzel Sanatlar Lisesi öğrenci, öğretmenlerinden oluşan koro ve orkestrasının muhteşem performansları ile ‘Barış Manço Gecesi’nde anıldı. 
Etkinliğe, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır ve birçok müziksever katılırken, Sebahat-Cihan Şişman Güzel Sanatlar Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin performansları büyük beğeni topladı. Program boyunca Barış Manço´nun sevilen şarkıları dinleyenlere sunulurken, Program sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Güner Bahadır, öğretmen ve öğrencilere performanslarından dolayı teşekkür etti. Ayvalık´ta Sanatsal çalışmalar kapsamında yürütülen "Sanat 10´la Yükselecek" projesi kapsamında hazırlanan bu etkinlikte özellikle genç nesillere Barış Manço´nun tanıtılması kapsamında önemli olduğunu ifade ederken; okul idaresi, öğretmen, veli ve öğrencilere katkılarından dolayı teşekkür etti.

26-02-201926-02-2019

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.