BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AYVALIK M.T.A.L. ZİYARETÇİLERİNİ BİLİME DOYURDU

TÜBİTAK 4006 Bilim fuarları kapsamında ilçemizde desteklenen okullarımızdan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilim Fuarı açılışı yapıldı.
AYVALIK M.T.A.L. ZİYARETÇİLERİNİ BİLİME DOYURDU

3 gün boyunca sergilenecek projelerin açılışına İlçe Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı. 7 danışman öğretmenin rehberliğinde 33 öğrencinin 25 proje sunduğu bilim fuarları izleyenler tarafından ilgiyle izlendi. Tekneoloji ve bilimin buluştuğu projeler öğrenciler tarafından izleyenlere sunulurken, projelerin yaygınlaştırabilir olması dikkat çekiciydi. Okul müdürü Nadir Çağıl ve Proje Yürütücüsü Yavuz Duru projeye destek veren öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederken öğrencilerin proje süresince yaşadığı heyecanı görmekten duydukları mutluluğu dile getirdiler.

Elektrik, teknoloji ve bilimin muhteşem buluşmasının sergilendiği fuar perşembe ve cuma günü de ziyaretçilerine açık olacak.

25-05-201625-05-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.