BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AYVALIK ANADOLU LİSESİ "GÖNÜL ELÇİLERİ"

AYVALIK ANADOLU LİSESİ "GÖNÜL ELÇİLERİ"

                      Ayvalık Anadolu Lisesi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma  Kulübü, Okul Müdürü Veli Tuncay´ın desteği ve Kulüp Danışman Öğretmeni Özgül Uysal´ın başkanlığında, 11.sınıftan on Öğrencinin oluşturduğu bir ekip ile "AYVALIK ANADOLU LİSESİ GÖNÜL ELÇİLERİ " Projesini başlattı.  

                    Ayvalık Anadolu Lisesi 11.sınıf öğrencileri, Melis Cengiz, H.Ayça Işık, Ecem Uğral, Saliha Cebe, Zeliha Topçu, İ.Erim Kaptan, Emre Aydoğan, Yusuf Işık, Batuhan Yatkın, Batıhan Kota tarafından oluşturulan ve kendilerine  " Ayal Akademi Gönül Elçileri" ismini veren ekip, Perşembe günleri  Ayvalık merkezde; pazar günleri ise Armutçuk´da kurulan sebze-meyve pazarında, yaşlılarımıza alışverişlerininin taşınması konusunda yardımcı oluyorlar. 

                    "AYAL  GÖNÜL ELÇİLERİ" yazılı yelekler giyen öğrenciler, böyle bir sosyal sorumluluk projesi içinde yer almaktan mutluluk ve gurur duyduklarını belirttiler.

                    Diğer okullara da örnek teşkil edecek olan bu projeleri için, Okul Müdürümüz  Veli Tuncay ile birlikte, Öğrencilerimizi ve Danışman Öğretmenimiz Özgül Uysal´ı tebrik ediyoruz.

 

07-12-201607-12-2016

07-12-2016
07-12-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.