BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALTINOVA MERKEZ İLKOKULU ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen Altınova Merkez İlkokuluna ziyarette bulundu.
ALTINOVA MERKEZ İLKOKULU ZİYARETİ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´i okul müdürü, öğretmen ve öğrenciler karşıladı. Bir süre okul bahçesinde öğrencilerle vakit geçiren Erkan Bilen, 3. Geleneksel Ayvalık Uluslararası Halk Oyunları şenliğinde izleyenlere coşkulu anlar yaşatan okulun halk dansları grubu öğrencileri ve çalıştırıcıları Fatma Bakır´ı ayrıca tebrik etti. O günün anısına okula bir plaket takdim ettikten sonra Öğretmenler odasında öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Erkan Bilen, "Okullarda son dönemlerde güzel işlere imza atılıyor. Özellikle Merkez İlkokuluna son zamanlarda birtakım etkinlikler dolayısıyla sık uğramaya başladık. Bu da gösteriyor ki okulda güzel işlere imza atıyorsunuz. Özellikle Uluslararası Halk Dansları Festivalinde büyük başarı gösteren öğrencilerimizle bir arada olmayı istedim." ifadelerini kullandı.

Okul müdürü ve öğretmenler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen´e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, öğrencilerin ve velilerin memnuniyeti dikkat çekiciydi. 

23-05-201623-05-201623-05-201623-05-201623-05-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.