BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALİ ÇETİNKAYA İLKOKULU MENDİL KAPMACA BÖLGE İKİNCİSİ ÖĞRENCİLERİMİZİN ZİYARETİ

Yalova´da düzenlenen Bölge Şampiyonasında ilimizi ve ilçemizi başarı ile temsil ederek Bölge ikincisi olan Aliçetinkaya İlkokulu Yavru Kartallar Minikler Mendilkapmaca takımı İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bİlen´i makamında ziyaret etti.
ALİ ÇETİNKAYA İLKOKULU MENDİL KAPMACA BÖLGE İKİNCİSİ ÖĞRENCİLERİMİZİN ZİYARETİ

Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ÇOSKK 2. Çocuk Oyunları Turnuvası 12-14 Nisan tarihleri arasında Ayvalık Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılmıştı. Mendil Kapmaca Miniklerde Ali Çetinkaya İlkokulu Yavru Kartallar, Tombik Miniklerde Sakarya İlkokulu, Mendil Kapmaca Yıldızlarda Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Tombik Yıldızlarda Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu şampiyon olmuştu.

Yalova´da düzenlenen Bölge Şampiyonasında ilimizi başarı ile temsil eden Aliçetinkaya İlkokulu Yavru Kartallar Minikler Mendil Kapmacada bölge ikincisi olurken, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu da yıldızlar Mendil Kapmaca da Bölge üçüncüsü olmuşlardı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen Bölge Şampiyonasında başarı gösteren takımları makamında kabul ederken, emeği geçen okul müdürü, oyun lideri ve öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik etti.

25-05-201625-05-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.