BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
6.AYVALIK GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
![6.AYVALIK GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2019_04/08164546_DSC_0124_Copy.jpg)
Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Güner BAHADIR bugün gerçekleşen 3. Sınıflar Mendil Kapmaca yarışmasına Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Ahmet SUAKAR ile irlikte müsabakaya katılan idareci, hakem, öğretmen ve öğrencilerimize ´´ Kazananın dostluk olması´´ dileğiyle başarılar diledi.