BALIKESİR AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5. Türkiye Değer Ödülleri Yarışması İl Birincisi Olan Öğrencilerimiz Ödüllendirildi

  Milli Eğitim Bakanlığı, Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Ensar Vakfı arasında imzalanan protokol gereğince, resim, karikatür, hikâye, şiir, kısa film, değer ödülü kapsamında düzenlenen “5.Türkiye Değer Ödülleri”yarışmasında il birincisi olan öğrencilerimiz Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğünce ödüllendirildi.
5. Türkiye Değer Ödülleri Yarışması İl Birincisi Olan Öğrencilerimiz Ödüllendirildi

Öğrencilerimizin evrensel, milli ve manevi değerlerle donanımlarına katkı sağlamak, sosyal ve duygusal gelişimlerini desteklemek, amacıyla resim, karikatür, hikâye, şiir, kısa film, değer ödülü kapsamında düzenlenen “5.Türkiye Değer Ödülleri” yarışmasında il birincisi olan öğrenciler İl Milli Eğitim Müdür V. Ahmet Cengiz tarafından ödüllendirildi.  Şiir kategorisinde İl birincisi olan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğrencimiz Ecre Akan ve Değer ödülü kategorisinde İl birincisi olan Çakmak Ortaokulu öğrencimiz Ali Bulut da ödüllerini aldılar. Ödül Törenine Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü Mustafa KURTULUŞ, Danışman Öğretmen Tuba KARAARSLAN, Çakmak Ortaokulu Müdürü Yılmaz ATEŞ, Danışman Öğretmen Reşat Öztürk katıldılar.

 “5. Türkiye Değer Ödülleri” yarışması il finalinde şiir ve değer ödülü kategorilerinde emek veren ve başarı gösteren öğrencilerimize, onları yetiştiren öğretmenlerine ve ailelerine teşekkür ediyor, 9 Mayıs 2016 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “Türkiye Finali”nde başarılar diliyoruz.

18-04-201618-04-201618-04-2016

Atatürk Cad.165 Ayvalık - 02663122207

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.