BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021 Yılı Erasmus+ Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi Akreditasyon Konsorsiyumu
Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, 2021 Yılı Erasmus+ Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi Akreditasyon Konsorsiyumu kapsamında sunulan başvuruların değerlendirme süreci tamamlanmıştır. Değerlendirme sonucunda ilçemizden 6 kurum üyelik hakkı kazanmıştır. Başvuruda bulunan tüm okullarımıza teşekkür eder, üyelik hakkı kazanan aşağıdaki kurumlarımıza başarılar dileriz. 15 Eylül Ortaokulu Ayvalık Anadoku Lisesi Ayvalık Atatürk Anadolu Lisesi Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ayvalık Mesleki Eğitim Merkezi Ayva?ık Halk Eğitimi Merkezi![2021 Yılı Erasmus+ Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi Akreditasyon Konsorsiyumu](/meb_iys_dosyalar/2021_05/09084058_a2441070-99b0-413b-8a91-c7efb588d056.jpg)