BALIKESİR
AYVALIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Güner Bahadır´ın 18 Mart Çanakkale Zaferimizin 104. yılı münasebetiyle yayınladığı mesajı:![18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2019_03/18105201_18-mart-2017.jpg)
Geçilmez dediğimiz ve bunu tüm dünyaya kantıladığımız Büyük Çanakkale Zaferimizin 104. yılını kutladığımız bu özel günün onur ve gururunu yaşarken, Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; bizleri yaşatrmak adına kendi canlarını yok saymış aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle yad ediyorum.
Güner Bahadır
İlçe Milli Eğitim Müdürü